Proč si vybrat právě nás?

Příznivé ceny

Ceny Teplé pěny za realizaci projektů jsou nejnižší na trhu, napadá Vás, jak jsme toho docílily? Nemusíme vám účtovat obchodní týmy a velké reklamy, reklamu nám totiž dělá kvalitně a kvalifikovaně provedená práce.

Zkušenosti

Teplá pěna je divizí firmy rekonstrukce Jirsa, která má ve stavebnictví tradici od roku 1993. Během let svého působení jsme zrealizovaly nespočet projektů, setkaly jsme se se spoustou stavebních prvků, různých materiálů a způsobů provedení prací. Dnes už víme a máme vyzkoušeno, co je pro stavbu dobré.

Komplexnost služeb

Díky našim zkušenostem přistupujeme ke stavbě jako k celku. Navrhneme Vám ideální řešení, zvážíme další možnosti, navrhneme případné nutné úpravy. Našim cílem není aplikovat pěnu, našim cílem je zaizolovat Váš domov na celý život i na život vašich dětí.

Lidská komunikace

Nepoužíváme nákladné marketingové nástroje, jako je TV reklama a drahé účasti na veletržních akcích. Vždy jednáte s kmenovým zaměstnancem bez prostředníků a tzv. provizních obchodních zástupců. Svému produktu důvěřujeme, známe ho, máme o něm kompletní informace a vše Vám rádi vysvětlíme.

Reference

Nahlédněte do našich referencí, kde naleznete fotodokumentaci z našich vybraných realizovaných projektů. Teplou pěnou máme zaizolované i své domovy, v případě zájmu si můžete prohlédnout jak vypadá naše izolace v praxi.
© Copyright 2018 Teplá pěna. Created by ngstránky.cz - www stránky Liberec